Mülakat Simülasyonu

 

İyi bir CV ile görüşmeye davet edildikten sonra hayalinizdeki iş ile aranızdaki tek engel mülakat performansınızdır.

Mülakat, şüphesiz hazırlık gerektirir. Hazır olup olmadığınızı anlamanın en iyi yolu da karşınızda binlerce mülakat yapmış, aday seçme ve yerleştirmede uzman bir danışman ile birebir, online, gerçek bir mülakat gerçekleştirmektir.

Simülasyon öncesinde girmeyi istediğiniz pozisyonu ve aranan nitelikleri anlamak için bir ön görüşme yapılarak mülakat süreciniz size özel yapılandırılır. Sizin hazırlık yapabilmeniz için örnek soru setiyle beraber temel hazırlık yönergeleri önceden sizle paylaşılır. Mülakat tarih ve saatinde ise tam anlamıyla birebir mülakat görüşmesi gerçekleştirilir. Tanışma aşamasından geçmiş tecrübelerinize, kariyer amaçlarınızdan talip olduğunuz işle ilgili yetkinliklerinize kadar tam bir mülakat simülasyonu yaşayacaksınız. Son aşamada ise mülakatınızı yapan işe alım danışmanınızın doldurduğu detaylı rapor eşliğinde bir online geri bildirim görüşmesi yapacaksınız.

Mülakat performansı çok boyutludur. Sorulan sorulara doğru cevap vermekten ibaret değildir. Belirli bir rahatlık, kendine güven, bilmediğiniz veya emin olmadığınız konuları nasıl karşıladığınız, mülakatı diyaloğa çevirebilmek, yetkinliklerinizi kanıtlayabilmek, işe karşı tutkunuzu ortaya koyabilmek, doğaçlama cevaplar verebilmek gibi bir çok alt becerinin doğal bir akış içerisinde ortaya konabilmesi gerekir. Temel hazırlıklarınızı yapmak, geliştirilmesi gereken yönleriniz üzerinde çalışmak, gerektiğinde beklemediğiniz soru ve yaklaşımlarla ilgili elinizi rahatlatır.

Mülakata en iyi hazırlık mülakat yapmaktır. Profesyonel bir işe alım danışmanıyla yapacağınız mülakat simülasyonu, hayalinizdeki işi riske atmadan kendinizi geliştirmeniz ve önünüzdeki mülakata hazırlanmanız için en iyi araçtır.

Hipostar’ın mülakat simülasyonu 4 adımdan oluşur:

  • Simülasyon öncesi temel hazırlık stratejileri ve örnek sorularla hazırlık süreci
  • Ön ihtiyaç analiziyle simülasyonun özelleştirmesi
  • Uzman işe alım danışmanlarıyla gerçek zamanlı online mülakat
  • Kapsamlı geri bildirim görüşmesi ve raporu

Mülakat performansı doğru hazırlıkla geliştirilebilir. İşinizde ne kadar iyi olursanız olun, mülakat süreçlerine uyum, farklı soru ve yaklaşımlara hazırlık, rahatlık, yaratıcılık gibi alt başarı bileşenleri için mutlaka çalışmalı ve hazırlanmalısınız.

  • Alanında uzman, yüzlerce kez işe alım görüşmeleri yapmış işe alım uzmanlarımızın tecrübesinden faydalanın.
  • Elimizdeki geniş soru seti ve karşılama yaklaşımlarıyla spontan ve yaratıcı yanıtlar verin.
  • Birebir, gerçek zamanlı, online mülakat ile mevcut mülakat performansınızı görün.
  • Nasıl yakınlık ve güven oluşturacağınızı bilin.
  • Gelişim alanlarınızla ilgili kapsamlı bir değerlendirme raporu ışığında birebir online geri bildirim alın.
  • Karşınızdaki işe alım uzmanlarının ne aradığını ve sizi nasıl değerlendireceğini öğrenin.
Hemen uzmanlarımızla görüşün, mülakatlarınızda istediğiniz sonuca ulaşın.
Ürün Adı
Süreç
Fiyat
(K.D.V. Dahildir)
Genç Fiyat
(K.D.V. Dahildir)
Mülakat Simülasyonu Türkçe
İhtiyaç analiz formu, 30 dk ihtiyaç analiz görüşmesi, Online canlı 50 dk mülakat simülasyonu, Rapor ve değerlendirme formu, 30 dk debrief görüşmesi
1.500 TL
Genç Fiyat
1.050 TL
Mülakat Simülasyonu İngilizce
İhtiyaç analiz formu, 30 dk ihtiyaç analiz görüşmesi, Online canlı 50 dk mülakat simülasyonu, Rapor ve değerlendirme formu, 30 dk debrief görüşmesi
2.200 TL
Genç Fiyat
1.550 TL
Mülakat Simülasyonu Türkçe + İngilizce
İhtiyaç analiz formu, 30 dk ihtiyaç analiz görüşmesi, Online canlı 50 dk mülakat simülasyonu, Rapor ve değerlendirme formu, 30 dk debrief görüşmesi
2.900 TL
Genç Fiyat
2.000 TL